Szélessávú SLED lézerek

A Box Optronics Broadband SLED lézerek szuperlumineszcens diódák (SLD), amelyek rövid koherenciahosszú és nagy fényerejű fényt bocsátanak ki, így ideálisak olyan alkalmazásokhoz, mint a spektrális tartomány optikai koherencia tomográfia (SD-OCT), száloptikai giroszkópok (FOG), optikai érzékelés. , Orvosbiológiai képalkotó rendszerek. A Box Optronics pillangóba csomagolt SLD-ket kínál NIR hullámhossz-tartományban, valamint SD-OCT rendszerekben való használatra optimalizált változatokat. SLD asztali források is rendelkezésre állnak, amelyek egy minden az egyben megoldás, amely az SLD-t, a vezérlőt és a TEC-t egy egységben integrálja egyetlen módú vagy polarizációt fenntartó FC/APC kimenettel.

A Box Optronics számos lehetőséget kínál a szélessávú SLED lézerekben, 830 nm-es, 3 mW-os, 5 mW-os szuperlumineszcens diódáink (SLD), 850 nm-es 5 mW-os 7 mW-os SLED lézerdiódáink SM 5/125 Corning HI780 vagy azzal egyenértékű, vagy PM szálas Broadband 101.3mW-131.3mW-1020mW. 1550nm 1mW 10mW, a hullámhosszt és a kimeneti teljesítményt is testreszabhatjuk az Ön igényei szerint.

Minden Broadband SLED Lasers eszköz egy 14 tűs pillangócsomagba van beépítve, integrált termoelektromos hűtővel (TEC) és termisztorral a kimeneti stabilitás biztosítása érdekében. A kimenet egy SM vagy PM szálba van csatlakoztatva, amely 2,0 mm-es keskeny kulcsú FC/APC csatlakozóval van lezárva. Kérjük, vegye figyelembe, hogy az optikai visszacsatolás csökkentheti a kimeneti teljesítményt vagy károsíthatja az SLD-t. Nem javasoljuk, hogy ezeket az SLD-ket olyan alkatrészekkel használják, amelyek hajlamosak a visszaverődésre, például FC/PC csatlakozókkal.
View as  
 
  • A 850 nm-es, 10 mW-os Superluminescent Diode sld dióda fényforrás szemészeti és orvosi OCT alkalmazásokhoz, szálátviteli rendszerekhez, száloptikai giroszkópokhoz, száloptikai érzékelőkhöz, optikai koherencia-tomográfiához, optikai mérésekhez. A dióda 14 tűs szabványos pillangós csomagban van, monitor fotodiódával és termoelektromos hűtővel (TEC). A modul egymódusú polarizációt fenntartó szálval van összefűzve, és FC/APC csatlakozóval van összekötve.

  • A BoxOptronics 1310 nm-es, 1 mW-os szuperlumineszcens diódákat kínál SLD mini csomaggal. Ez az SLD egy 6 tűs kis csomagba van beépítve, integrált termoelektromos hűtővel (TEC) és termisztorral a kimeneti stabilitás érdekében. A kimenet egy SM vagy PM szálba van csatolva. Az SLD-ket olyan helyzetekben alkalmazzák, ahol sima és szélessávú optikai spektrumra (azaz alacsony időbeli koherenciára) van szükség, magas térbeli koherenciával és viszonylag nagy intenzitással kombinálva.

  • A NIR 830 Superluminescent Diodes SLD, amely valódi eredendő szuperfényes üzemmódban működik. Ez a szuper lumineszcens tulajdonság nagyobb meghajtási áram mellett szélesebb sávot generál, ellentétben más hagyományos ASE-kkel, amelyek ASE-alapúak, itt a nagy hajtás általában keskenyebb sávot ad. Alacsony koherenciája csökkenti a Rayleigh visszaszórási zaját. Nagy teljesítményű és nagy spektrumszélességgel ellensúlyozva a fotovevő zaját, javítja a térbeli felbontást (OCT-ben) és a mérési érzékenységet (érzékelőkben). Az SLED 14 tűs pillangós csomagolásban kapható. Ez megfelel a Bellcore GR-468-CORE dokumentum követelményeinek.

  • Az 1310 nm-es szuperlumineszcens diódák SLD kiválóan képzett SLED-ek a száloptikai giroszkópok (FOG) sokféle alkalmazásához. Ezek a szánkók igényes hőmérsékleti tartományokban, megnövekedett ütés / rezgésszinteken képesek működni, és hosszú élettartamot igazoltak, mivel védelmi és űrkutatási környezetben használják őket.

  • A 850 nm-es szuperlumineszcens diódák SLD fényforrás a szemészeti és orvosi TOT alkalmazáshoz, szálátviteli rendszerek, száloptikai giroszkópok, száloptikai érzékelők, optikai koherencia tomográfia, optikai mérések. A diódát 14 tűs, szabványos pillangócsomagolásban, monitor fotodiódával és hő-elektromos hűtővel (TEC) szerelték fel. A modul egyszemélyes polarizációval fenntartja a szálat és FC / APC csatlakozóval van összekötve.

  • Az 1550 nm-es szuperlumineszcens diódák az optikai források meglehetősen széles optikai sávszélességgel rendelkeznek. Abban különböznek mind a nagyon keskeny spektrumú lézerektől, mind a fehér fényforrásoktól, amelyek sokkal nagyobb spektrális szélességet mutatnak. Ez a jellemző elsősorban a forrás alacsony időbeli koherenciájában tükröződik (ami a kibocsátott fényhullám korlátozott képessége a fázis fenntartására az idő múlásával). A SLED azonban nagyfokú térbeli koherenciát mutathat, ami azt jelenti, hogy hatékonyan kapcsolhatók egymódú optikai szálakba. Néhány alkalmazás kihasználja a SLED források alacsony időbeli koherenciáját, hogy a képalkotó technikákban nagy térbeli felbontást érjen el. A koherencia hossza a fényforrás időbeli koherenciájának jellemzésére gyakran használt mennyiség. Összefügg az optikai interferométer két karja közötti útkülönbséggel, amely felett a fényhullám még mindig képes interferencia mintázat létrehozására.

A személyre szabott Szélessávú SLED lézerek megvásárolható a Box Optronics-tól. A professzionális kínai Szélessávú SLED lézerek gyártók és beszállítók egyikeként segítünk ügyfeleinknek abban, hogy jobb termékmegoldásokat kínáljanak és optimalizálják az iparág költségeit. A Kínában készült Szélessávú SLED lézerek nemcsak kiváló minőségű, hanem olcsó is. Termékeinket alacsony áron nagykereskedheti. Emellett támogatjuk az ömlesztett csomagolást is. Értékünk az "ügyfél az első, a szolgáltatás mindenekelőtt, a hitelesség alapja, a mindenki számára előnyös együttműködés". További információért látogassa meg gyárunkat. Együttműködjünk egymással a jobb jövő és a kölcsönös előnyök megteremtése érdekében.
We use cookies to offer you a better browsing experience, analyze site traffic and personalize content. By using this site, you agree to our use of cookies. Privacy Policy
Reject Accept