Száloptikai keringtetők

A BoxOptronics üvegszálas keringtetői nem dugattyús, egyirányú, három portos eszközök, amelyeket számos optikai beállításban és számos alkalmazásban használnak. Száloptikai keringtetőink középső hullámhossza 1064, 1310 (O-sáv) vagy 1550 nm (C-sáv). Ezenkívül ezek a száloptikai keringetők lezárás nélkül, FC/PC csatlakozókkal vagy FC/APC csatlakozókkal is kaphatók. A Boxoptronics egymódusú (SM) és polarizációt fenntartó (PM) száloptikai keringtetőket kínál.

Az optikai keringetőszivattyú hasonló az elektronikus keringtetőhöz, és mindkettő hasonló funkciókat lát el. A száloptikás keringetőszivattyúk egy három portos eszköz, amely lehetővé teszi a fény egyetlen irányba történő terjedését. Az 1-es portba belépő jel minimális veszteséggel lép ki a 2-es portból, míg a 2-es portba belépő jel minimális veszteséggel lép ki a 3-as portból. A 2. porton belépő fény nagy veszteséget szenved az 1. porton, és a 3. porton belépő fény nagy veszteséget a 2. és 1. porton.

Magas izolációja és alacsony beillesztési vesztesége miatt a száloptikai keringtetőket széles körben használják fejlett kommunikációs rendszerekben add-drop multiplexerként, kétirányú szivattyúként és kromatikus diszperzió kompenzáló eszközként.
View as  
 
  • A BoxOptronics 1310 nm-es egymódusú SM száloptikai keringetői lezárás nélkül, FC/PC csatlakozókkal vagy FC/APC csatlakozókkal kaphatók. Az 1310 nm-es SM száloptikai keringtetőink maximális teljesítménye 500 mW (CW). Az 1310 nm-es egymódusú SM száloptikai keringtetők fejlett mikrooptikai kialakítása alacsony beillesztési veszteséggel, alacsony polarizációs érzékenységgel, nagy szigeteléssel és nagy stabilitással rendelkezik. A termék kiváló tulajdonságai ideális választássá teszik szálerősítő rendszerekben, pumpás lézerdiódákban és optikai szálas érzékelőkben való alkalmazásra.

  • A BoxOptronics 1550 nm-es egymódusú SM száloptikai keringetői lezárás nélkül, FC/PC csatlakozókkal vagy FC/APC csatlakozókkal kaphatók. 1550 nm-es egymódusú SM száloptikai keringtetőink maximális teljesítménye 500 mW (CW). Az 1550 nm-es Single Mode SM Fiber Optical Circulators fejlett mikrooptikai kialakítása alacsony beillesztési veszteséggel, alacsony polarizációs érzékenységgel, nagy szigeteléssel és magas stabilitás. Ezeket a keringetőszivattyúkat széles körben használják DWDM rendszerben, kétirányú szivattyúkban és kromatikus diszperzió kompenzáló eszközökben.

 1 
A személyre szabott Száloptikai keringtetők megvásárolható a Box Optronics-tól. A professzionális kínai Száloptikai keringtetők gyártók és beszállítók egyikeként segítünk ügyfeleinknek abban, hogy jobb termékmegoldásokat kínáljanak és optimalizálják az iparág költségeit. A Kínában készült Száloptikai keringtetők nemcsak kiváló minőségű, hanem olcsó is. Termékeinket alacsony áron nagykereskedheti. Emellett támogatjuk az ömlesztett csomagolást is. Értékünk az "ügyfél az első, a szolgáltatás mindenekelőtt, a hitelesség alapja, a mindenki számára előnyös együttműködés". További információért látogassa meg gyárunkat. Együttműködjünk egymással a jobb jövő és a kölcsönös előnyök megteremtése érdekében.